Odświeżanie danych
Rejestracja
Rejestracja w serwisie TopTypy.com jest darmowa i wymaga podania tylko podstawowych danych, które nie będą nikomu udostępniane.
Twój login: *
Email: *
Hasło: *
Powtórz hasło: *
Akceptuję regulamin
Co zyskam rejestrując się w TopTypy.com
» Po rejestracji możesz dodawać kupony za wirtualne pieniądze wg. rzeczywistych kursów bukmacherskich.

» Co miesiąc nagradzamy najlepszych typerów nagrodami na łączną kwotę 500zł. Nagrody będą wypłacane poprzez kody Betfan.


» Każdy miesiąc wszyscy zaczynają z tym samym stanem konta 1000j.

Nic nie ryzykujesz, bierzesz udział w zabawie na wirtualne pieniądze, dodatkowo masz dostęp do kuponów innych użytkowników, zawierasz nowe znajomości, wymieniasz się informacjami, typami i poradami.
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj

Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

Odpowiedzialny hazard
Korzystanie z nielegalnych firm bukmacherskich jest sprzeczne z prawem. Zawieranie i korzystanie z serwisów polskich bukmacherrów możliwe jest przez osoby pełnoletnie. Nie ponosimy odpowiedzialności za otwieranie i korzystanie ze stron jakichkolwiek bukmacherów

Hazard powoduje wiele ryzyk, w tym ryzyko uzależnień i ryzyko utraty środków finansowych. Każdy kto korzysta z tego typu stron robi to na własną odpowiedzialność.

Nikogo nie zachęcamy do rejestracji i odwiedzenia stron bukmacherów - każdy kto to robi jest świadom różnych ryzyk i prawa w tym zakresie.

Twoja opinia

Napisz nam swoją opinie.

Twój email:

Uruchomiliśmy dodatkowy konkurs w serwisie TopTypy.com. Od teraz możesz wybierać, do którego konkursu dodajesz kupon.

Konkurs standardowy
Dodatkowy konkurs