Odświeżanie danych
Kod bonusowy BetFan: BEZRYZYKA
Typy bukmacherskie

Typy na dziś Burundi

Typy bukmacherskie Piłka nożna 31-05-2020


Sobota 30-05 15:30
Ilość typów: 36
Zakład
Typ
Kurs
Prawd.
Ilość
Podwójna szansa
1x
1.24
80.65%
2 typów
Over/Under 1.5
Over
1.33
75.19%
2 typów
1x2
1
1.90
52.63%
2 typów

21 maja 14:00
Ilość typów: 64
Zakład
Typ
Kurs
Prawd.
Ilość
-
1x2
1
1.40
71.43%
5 typów
+
Over/Under 1.5
Over
1.29
77.52%
2 typów
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj

Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

Odpowiedzialny hazard
Korzystanie z nielegalnych firm bukmacherskich jest sprzeczne z prawem. Zawieranie i korzystanie z serwisów polskich bukmacherrów możliwe jest przez osoby pełnoletnie. Nie ponosimy odpowiedzialności za otwieranie i korzystanie ze stron jakichkolwiek bukmacherów

Hazard powoduje wiele ryzyk, w tym ryzyko uzależnień i ryzyko utraty środków finansowych. Każdy kto korzysta z tego typu stron robi to na własną odpowiedzialność.

Nikogo nie zachęcamy do rejestracji i odwiedzenia stron bukmacherów - każdy kto to robi jest świadom różnych ryzyk i prawa w tym zakresie.

Twoja opinia

Napisz nam swoją opinie.

Twój email:

Uruchomiliśmy dodatkowy konkurs w serwisie TopTypy.com. Od teraz możesz wybierać, do którego konkursu dodajesz kupon.

Konkurs standardowy
Dodatkowy konkurs