Odświeżanie danych
Menu typera
Statystyki serwisu
Kuponów dzisiaj: 9
Kuponów wczoraj: 131
Kuponów przedwczoraj: 252

Wszystkich kuponów: 2041941
Kuponów trafionych: 960645
Kuponów nietrafionych: 1079681
Kuponów oczekujących: 1615

Ogólna trafność kuponów: 47.08%

Ilość typów: 3312864
Typów trafionych: 1996250
Typów nietrafionych: 1314091
Typów oczekujących: 2523

Ogólna trafność meczów: 60.30%
Pomoc - pytania i odpowiedzi
1. Czym jest serwis TopTypy.com?
TopTypy.com to wirtualny bukmacher, w którym możesz dodawać za darmo swoje kupony bukmacherskie za wirtualne stawki. Poznawać ludzi, którzy interesują się typowaniem wydarzeń sportowych
2. Jakie są nagrody w konkursie?
Co 4 tygodnie przekazujemy naszym użytkownikom, którzy wypracują najlepszy zysk w konkursie na stronie TopTypy.com, pulę 500zł, w postaci bonusów na konta w Betfan
3. Co oznacza, że jestem kogoś fanem?
Gdy oznaczych któregoś z użytkowników, że jesteś jego fanem, dany typer otrzyma większą rangę, jego kupony będą się wyświetlać na wyższych pozycjach. Ty dzięki temu będziesz informowany o nowych kuponach, komentarzach, opiniach Twojego fana na Boardzie.
4. Co to jest Board?
Board to miejsce, gdzie będziesz mógł sprawdzać statusy, nowe kupony, komentarze, oceny swoich znajomych i typerów, których jesteś fanem. Nie musisz przeglądać kilku podstron na raz, aby dowiedzieć się czy Twój znajomy dodał nowy kupon, czy komentarz.
5. Do czego służy dział Wiadomości?
Po zalogowaniu masz możliwość wysyłania do różnych użytkowników prywatnych wiadomośći. Dział "Wiadomości" w prosty sposób umożliwia wysyłanie prywatnych typów, czy notatek Twoim znajomym.
6. Co to jest Yield?
Wskażnik Yield to stosunek sumy wygranych do sumy postawionych zakładów. Wzór (Suma wygranych - suma stawek)/suma stawek * 100%. Yield powyżej 10% to bardzo dobry wynik. Oznacza, że zysk kuponów danego typera wyniosły 10%
7. Co oznaczają gwiazki obok nazwy użytkownika?
Gwiazki symbolizują skuteczność(trafność kuponów) danego użytkownika i oznaczają.

- Min. 200 kuponów i trafność kuponów min. 45%
Min. 400 kuponów i trafność kuponów min. 50%
Min. 600 kuponów i trafność kuponów min. 50%
Min. 1200 kuponów i trafność kuponów min. 50% i yield ogólny > 0%
Min. 2000 kuponów i trafność kuponów min. 45% i yield ogólny > 0%
Min. 3000 kuponów i trafność kuponów min. 45% i współczynnik yield min. 2%

Aby otrzymać chociaż jedną gwiazdkę należy dodać minimum 200 kuponów.
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj

Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

Odpowiedzialny hazard
Korzystanie z nielegalnych firm bukmacherskich jest sprzeczne z prawem. Zawieranie i korzystanie z serwisów polskich bukmacherrów możliwe jest przez osoby pełnoletnie. Nie ponosimy odpowiedzialności za otwieranie i korzystanie ze stron jakichkolwiek bukmacherów

Hazard powoduje wiele ryzyk, w tym ryzyko uzależnień i ryzyko utraty środków finansowych. Każdy kto korzysta z tego typu stron robi to na własną odpowiedzialność.

Nikogo nie zachęcamy do rejestracji i odwiedzenia stron bukmacherów - każdy kto to robi jest świadom różnych ryzyk i prawa w tym zakresie.

Twoja opinia

Napisz nam swoją opinie.

Twój email:

Uruchomiliśmy dodatkowy konkurs w serwisie TopTypy.com. Od teraz możesz wybierać, do którego konkursu dodajesz kupon.

Konkurs standardowy
Dodatkowy konkurs