Odświeżanie danych
Menu typy
Typy bukmacherskie
Tabela Primera A Clausura Playoff Grp. B
P
Drużyna
M
W
R
P
Gz
Gs
R
PKT
Forma
1
America de Cali
6
4
0
2
9
5
4
12
W
W
P
W
W
P
2
Deportivo Cali
6
2
2
2
6
6
0
8
R
R
W
P
W
P
3
Santa Fe
6
2
2
2
5
6
-1
8
P
R
R
W
P
W
4
Alianza Petrolera
6
1
2
3
5
8
-3
5
R
P
R
P
P
W

Typy na dziś Primera A Clausura Playoff Grp. B

Typy bukmacherskie Piłka nożna 14-07-2020

Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Nasza witryna używa cookies, aby się dowiedzieć więcej o polityce cookies kliknij tutaj

Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

Odpowiedzialny hazard
Korzystanie z nielegalnych firm bukmacherskich jest sprzeczne z prawem. Zawieranie i korzystanie z serwisów polskich bukmacherrów możliwe jest przez osoby pełnoletnie. Nie ponosimy odpowiedzialności za otwieranie i korzystanie ze stron jakichkolwiek bukmacherów

Hazard powoduje wiele ryzyk, w tym ryzyko uzależnień i ryzyko utraty środków finansowych. Każdy kto korzysta z tego typu stron robi to na własną odpowiedzialność.

Nikogo nie zachęcamy do rejestracji i odwiedzenia stron bukmacherów - każdy kto to robi jest świadom różnych ryzyk i prawa w tym zakresie.

Twoja opinia

Napisz nam swoją opinie.

Twój email:

Uruchomiliśmy dodatkowy konkurs w serwisie TopTypy.com. Od teraz możesz wybierać, do którego konkursu dodajesz kupon.

Konkurs standardowy
Dodatkowy konkurs